Nabídka zaměstnání

Obráběč CNC

Pracovní náplň

  • obsluha a seřizování cnc strojů
  • kontrola nastavení nástrojů, tabulek korekcí, řezných podmínek
  • příprava pracovních procesů, upínání obrobků a nástrojů
  • odpovědnost za kvalitu a přesnost vyrobených dílů, měření, kontrola tolerancí
  • ověření správné funkce dílů v sestavách
  • provozní údržba strojů a řezných nástrojů

Požadujeme

  • vzdělání technické směru (obráběč, frézař, mechatronik, SOU/SŠ)
  • zkušenost s programováním CNC, znalost ISO kódu
  • schopnost čtení výkresové dokumentace
  • znalost procesů obrábění, materiálů
  • schopnost seřídit stroj pro obrábění dílů
  • přesnost, odpovědnost, týmový přístup, spolehlivost

Nabízíme

  • hlavní pracovní poměr v rozvíjející se firmě
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • moderní pracovní prostředí
  • možnost odborného růstu
  • 5 týdnů dovolené

Konstruktér

  • konstrukce dílů a sestav dle zadané koncepce
  • tvorba dokumentace
  • CAM

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání technické směru
  • znalost 3D modelování (SWX, Inventor, Catia, ...)
  • ŘP sk. B

Nabízíme

V případě zájmu prosím zašlete životopis na Ing. Renata Chovancová, renata.chovancova(at)snajdr-mep.cz, tel. 606572481.